Anatrace

Anatrace je od konce 80. let lídrem v oblasti vysoce čistých detergentů nejvyšších standardů. Od uvedení našeho prvního detergentu DDM, se naše portfolio rozrostlo na největší v oboru – s více než 50 unikátními detergenty.

Ujistěte se, že má vaše laboratoř dostatek nezbytných screeningových potřeb, jako jsou dodecyl maltosid (DDM), decyl maltosid (DM), oktyl glukosid (OG), LMNG, LDAO, nebo CYMAL-5.

  • Produkty Anatrace jsou považovány za špičku v oblasti strukturní biologie membránových proteinů. Jsou vybírány pro své jedinečně čisté molekuly – a náročnou chemii za nimi.
  • Od sloučenin určených k narušení buněčných membrán až po produkty, které stabilizují nebo solubilizují nestabilní makromolekuly a proteiny. Neustále zvedáme laťku. Takže Vaše strukturální studie, funkční biologie nebo projekt chemické syntézy mohou přinášet neuvěřitelně spolehlivé výsledky.
  • Spolu s naším rozsáhlým portfoliem produktů mohou naši chemici vyvinout specializovaná řešení přizpůsobená Vašim jedinečným požadavkům.

Více informací zde

Kompletní katalog ke stažení    Mini katalog ke stažení

1000x369_Boulder
Trees
Anatrace_Anapoe_1000x369px
1000x369_COVID_Knight_Banner
ANA_1000x369_COVID-banner
previous arrow
next arrow
Přejít nahoru