Menarini

Vysoce kvalitní terapeutická a diagnostická řešení pro pacienty, etika jako základní princip, oddanost inovacím a pokroku, silná orientace pro lidi a na udržitelnost životního prostředí. Těchto pět pilířů tvoří základ Menarini Group, italské farmaceutické společnosti s více než 135 letou historií. Společnost byla založena v roce 1886 v Neapoli pod názvem Farmacia Internazionale, v roce 1915 se Menarini přestěhovala do Florencie, kde se sídlo skupiny nachází dodnes.

Ve svých 9 výzkumných a vývojových centrech se Menarini zaměřuje především na terapeutické oblasti s nevyřešenými patologiemi, jako je onkologie a antiinfekční přípravky (AMR), kde je pro pomoc potřebným zásadní rozšíření možností léčby.

Skupina také investovala do diagnostiky s cílem vyvinout nástroje pro nejrychlejší a nejpřesnější stanovení diagnózy v různých oblastech, jako je klinická chemie, diabetes, imunologie, hematologie, histologie a point-of-care. Kromě toho Menarini vyvíjí pokročilé technologie pro analýzu vzácných nádorových buněk s přesností na jednu buňku.

Více informací zde

CellSearch
dett_prod_DEPArray_PLUS
DEPArray
Přejít nahoru